Pryskyřicové náušnice s motivem na zakázku - visací kulaté 20 mm
  • Pryskyřicové náušnice s motivem na zakázku - visací kulaté 20 mm
  • Pryskyřicové náušnice s motivem na zakázku - visací kulaté 20 mm

Pryskyřicové náušnice s motivem na zakázku - visací kulaté 20 mm

3 270,00 Kč
Bez DPH

Náušnice jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou tedy hypoalergenní. Motiv je zaléván křišťálovou pryskyřicí a kolečko má průměr 20 mm. Minimální odběr je 30 párů. Počet motivů na jednu zakázku není omezen. Štítek dle vašeho přání, uzavíratelný sáček a gumové zarážky jsou v ceně. Doba dodání je cca 2 až 3 týdny. Motiv pro náušnice a štítek prosíme poslat na email production@lovemusic.cz. Telefonická konzultace na čísle 775 635 426.

Počet párů 30 párů

I přesto, že jsou ženy mnohem lepší zákaznice, než muži, tak se na ně zapomíná. Na této stránce uvádíme pouze nejprodávanější typy náušnic, vyráběných pomocí laseru či zalévání křišťálovou pryskyřicí. Jsme zkušení výrobci tohoto produktu, a tak vám můžeme na zakázku zhotovit design odpovídající parametrům náušnice. 

Pokud však žádný z uvedených typů neodpovídá Vašim představám, budeme rádi, když nám se svým přáním napíšete na production@lovemusic.cz a my uděláme maximum pro dosažení Vaší spokojenosti.

Na stránkách uvádíme pouze nejprodávanější typy náušnic, vyráběných za pomoci laseru či zalévání křišťálovou pryskyřicí

Pokud však žádný z uvedených typů neodpovídá Vašim představám, budeme rádi, když nám se svým přáním napíšete na production@lovemusic.cz a my uděláme maximum pro dosažení Vaší spokojenosti, i kdybychom tak měli rozšířit nabídku o úplně nový druh produktu.

Pro více informací o cenách i technologiích nás kontaktujte na mail production@lovemusic.cz.

30 ks

Parametry

Materiál
Chirurgická ocel a křišťálová pryskyřice