Lovemusic Production se zabývá zakázkovou výrobou originálních reklamních a upomínkových předmětů. Vytváří produkty na míru s ohledem na cílovou skupinu zákazníka. Klade zvýšený důraz na kvalitu výrobku, jeho estetickou hodnotu a ekologicky zodpovědné zpracování v České republice. Důležitá je i dobrá cena výrobků umožňující následný prodej s dostatečnou marží.

Náušnice na zakázku

Lovemusic s.r.o. zaštiťuje Lovemusic Production a také módní značku Lovemusic, která se zabývá navrhováním a výrobou vlastních designových šperků, kabelek a dalších módních doplňků. Tyto módní doplňky najdete na https://shop.lovemusic.cz/, v brněnském showroomu na Lidické 77 (ve dvoře) a na prodejních stáncích na designových akcích a hudebních festivalech již od roku 2008. Módní doplňky značky Lovemusic jsou distribuovány do obchodů v ČR i v zahraničí. 

Lovemusic s.r.o. pořádá také trhy s nezávislou módou MINT v Brně, Praze, Plzni, Karlových Varech. Pro tyto akce vyrábí Lovemusic Production reklamní předměty - trička, placky, náušnice a jiné předměty, které se tématicky a vizuálně vážou k dané události. 

Merchandise prohlubuje vztah zákazníka k firmě, vztah účastníka k události, akci, festivalu či slavnosti a také vztah fanouška k hudební skupině, souboru, sdružení či organizaci. Prodej merchandise předmětů může pozitivně ovlivňovat rozpočet těchto firem a akcí.

MERCHANDISE - reklamní a upomínkové předměty, dárky, suvenýry
MERCHANDISE - odznaky, náušnice, klíčenky, přívěšky, plátěné tašky, trsátka, diáře, zápisníky, opasky a opaskové spony, zrcátka a mnoho dalšího...

Naše nápady, originalita a empatie budou Vaší konkurenční výhodou. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

facebook: www.facebook.com/productionlovemusic

 

Lovemusic Production

Lovemusic s.r.o.