"Everything you can imagine is real" 
řekl Pablo Picasso

My pro vás vyrobíme vše, co si budete umět představit.

Zabýváme se návrhem a výrobou originálních reklamních a upomínkových předmětů na míru pro festivaly, hudební skupiny, firmy a umělce. Reklamní předměty neboli merchandise vyrábíme od roku 2008. Při výrobě merchandisu zúročujeme naše zkušenosti s výrobou originálních výrobků pro naši módní značku Lovemusic. 

Myslíme na fanouška

V pojetí Lovemusic Production je merchandise víc než jen trička a odznaky. Orientujeme se na fanouška skupiny, jeho zájmy a finanční možnosti. Máme zkušenosti s přímým prodejem na koncertech a festivalech. Umíme najít a vyrobit ten pravý merch, který pomůže budovat vztah fanouška k hudební skupině, přispěje do jejího rozpočtu a pozitivně upevní povědomí o značce. V rámci naší nabídky neopomíjíme dámskou část publika, na kterou se často zapomíná. Nedílnou součástí naší nabídky jsou tedy náušnice, přívěsky, plátěné tašky, odznaky a další originální výrobky.

prodKUK_7951LMPbanner.jpg

Víme, co je důležité

Dbáme na kvalitu. Umíme samozřejmě vyrobit trička s potiskem za nejnižší cenu na trhu. Před tím, než si je objednáte, se Vám to ale pokusíme rozmluvit.  Nekvalitní výrobky za nízkou cenu se na koncertě mohou dobře prodat, ale Váš fanoušek s takovým produktem rozhodně nebude spokojený a pravděpodobně ho zahodí při první příležitosi. Víme, že rozpočty na merch jsou stejně jako jiné rozpočty omezené. Kvalitní produkty, byť v celkově nižším počtu kusů, jsou však pro kapelu a nebo firmu, která to myslí vážně, jedinou rozumnou cestou.

Pokud máte zájem o kvalitní merchandise, jsme tu pro Vás.

Nůžkové stany a slunečníky

cms-img

Nabízíme kvalitní nůžkové stany z oceli nebo hliníku

Tyto stany mají široké využití pro stánkový prodej, catering či jako zastřešení pro zvukaře na nejrůznějších venkovních akcích. Novinkou v naší nabídce jsou slunečníky různých velikostí.

S našimi ocelovými nůžkovými stany máme mnohaleté výborné zkušenosti. Používáme je pro prodejce na našich designových trzích MINT Market. Jedná se o mimořádně kvalitní a odolné ocelové konstrukce, které na českém trhu nemají konkurenci.

Nůžkové stany jsou snadno a rychle rozložitelné a složitelné. Konstrukce stanu je z oválných šestihranů z pozinkované oceli. Veškeré konstrukční součásti stanu jsou z oceli.

Nově nabízíme také stany s hliníkovou konstrukcí, které jsou lehčí a snáze manipulovatelné než ocelové konstrukce. Jsou nicméně méně odolné než ocelové konstrukce. Doporučujeme je zejména, pokud se stanem bude manipulovat ženský tým.

Plachty stanů jsou vyrobeny z kvalitní polyesterové dvakrát impregnované tkaniny, díky které je celý stan vodotěsný. Kompletní balení stanu obsahuje střechu a čtyři kusy bočních plachet. Bočnice mohou být na přání zákazníka opatřena okny nebo dvežmi. Dále balení stanu obsahuje přední stříšku "kšilt", u stanu větších rozměrů je kšilt na delší straně stanu.

Slunečníky

Nabízíme kvalitní skládací slunečníky na ochranu před deštěm i sluncem. Naše slunečníky můžete používat jako zahradní deštníky, restaurační deštníky, reklamní deštníky nebo jako slunečníky.
 
Slunečníky můžete vybírat z různých tvarů. V nabídce máme  osmiúhelníky, obdélníky a čtverce. Konstrukci si můžete vybrat z odolnější oceli nebo z lehčího hliníku. Podstavec si můžete vybrat z oceli nebo z betonu. Slunečníky se velmi snadno rozkládají. Ocelové konstrukce jsou ty nejodolnější do náročných povětrnostních podmínek. V létě ochrání vás nebo vaše zboží před přímým sluncem, v dešti se pod slunečníkem z dvakrát impregnované textílie bezpečně schováte.