Categories
PrestaShop
Nůžkové stany / altány z oceli o rozměrech 3x3 m, 2x2 m, 6x3 m a další.

Nůžkové stany z oceli

Nůžkové stany o rozměrech 2x2 m, 3x3 m, 6x3 m a dalších jsou snadno a rychle rozložitelné a složitelné. Konstrukce stanu je z oválných šestihranů z pozinkované oceli. Veškeré konstrukční součásti stanu jsou z oceli.

Nůžkové stany

Nabízíme kvalitní nůžkové stany z oceli nebo hliníku. Tyto stany mají široké využití pro stánkový prodej, catering či jako zastřešení pro zvukaře na nejrůznějších venkovních akcích. Novinkou v naší nabídce jsou slunečníky různých velikostí.

S našimi ocelovými nůžkovými stany máme mnohaleté výborné zkušenosti. Používáme je pro prodejce na našich designových trzích MINT Market. Jedná se o mimořádně kvalitní a odolné ocelové konstrukce, které na českém trhu nemají konkurenci.

Nůžkové stany jsou snadno a rychle rozložitelné a složitelné. Konstrukce stanu je z oválných šestihranů z pozinkované oceli. Veškeré konstrukční součásti stanu jsou z oceli.

Nově nabízíme také stany s hliníkovou konstrukcí, které jsou lehčí a snáze manipulovatelné než ocelové konstrukce. Jsou nicméně méně odolné než ocelové konstrukce. Doporučujeme je zejména, pokud se stanem bude manipulovat ženský tým.

Plachty stanů jsou vyrobeny z kvalitní polyesterové dvakrát impregnované tkaniny, díky které je celý stan vodotěsný. Kompletní balení stanu obsahuje střechu a čtyři kusy bočních plachet. Bočnice mohou být na přání zákazníka opatřena okny nebo dveřmi. Dále balení stanu obsahuje přední stříšku "kšilt", u stanu větších rozměrů je kšilt na delší straně stanu.

Plachtu stanu lze vyrobit v nejrůznějších barvách, s různými vzory a lze ji i potisknout. Cena za potisk je 490 Kč/m2.

Ke stanům doporučujeme přikoupit 4 kusy závaží, která zajistí, aby vám stan ve špatných povětrnostních podmínkách neodletěl nebo se jinak nepoškodil.

Doplňky ke stanům
Ocelové závaží 15 kg, Betonové závaží 10 kg, Okno nebo dveře, Bočnice, Rýny (okapy, aby nepršelo mezi stany, když jsou dva u sebe).

Náhradní díly
Můžete si doobjednat jednotlivé prvky konstrukce, celé konstrukce, bočnice nebo střechy.

Nůžkové stany z oceli

Zobrazuje se 18 produktů

Zobrazení 1-18 z 18 položek

Aktivní filtry